Proč fotokniha Saal-digital

V poslední době vidím mezi mými známými i cizími fotografy stále se opakující foto-knihu Saal-digital                 a i recenzi k ní. To mě zaujalo a rozhodl jsem se i já využít možnosti, získat tuto foto-knihu a následně napsat mé zákaznické zkušenosti.Než ale popíšu, jak vše probíhalo, dovolím si jen takové malé zamyšlení, které          se právě tištění fotografií na cokoli týká. V dnešní době většina z nás masově fotografuje a nechává se fotit       a máme tak v mobilu a na discích neskutečné a nepřeberné množství obrázků. Je zajímavé si položit sám sobě otázku: Jak často si vlastně fotografie prohlížíme?.. Neříkám, že to není vůbec, ale často to taky nebude (soudím i dle sebe) ale když už si fotografie prohlížíme, vracíme se často do okamžiků, které jsou pro nás hezké a občas se možná i usmíváme, jaké to tehdy bylo a jak nám to slušelo a podobně. A nebo je                      to vzpomínka, která je smutná, ale jedna z mála, kterou máme.. A to mě vedlo k vytvoření foto-knihy a vůbec      k tomu, že si člověk sedne a probere se tím množstvím fotek, vybere ty, které má rád a navždy je nechá vtisknout na papír, který se omylem nesmaže, ani se neztratí mezi tisíci jinými obrázky. Tištěná kniha je pro mě něco, kam můžu vkládat své emoce a zážitky a snadno se s nimi podělit s ostatními. 
Tedy má recenze není primárně o tom, jak celý proces probíhá a věřte, že probíhá velmi snadno a každý           ho zvládne, ale je o tom, co foto-kniha může přinést navíc.
Proto od teď budu moc rád mým klientům doporučovat právě foto-knihu Saal Digital CZ. Nejen, že výběr            a vkládání fotografií do připravované knihy je díky programu nebo webové aplikaci velmi intuitivní, ale hlavně finální výsledek je úžasný:)
Pro představu, foto-kniha a výběr fotek mi zabral necelou hodinu. Díky šablonám jsem si jen vybíral rozvržení stránek a případně velikosti jednotlivých fotek. Následné potvrzení a zaplacení bylo okamžitě a foto-kniha dorazila kvalitně zabalena do 2 pracovních dnů. Takže to, co mi zabralo nejvíc času byl samotný výběr fotografií a to byl moc hezky strávený čas:) Jak říkám, to co držím v ruce, jsou mé vzpomínky. Takže doporučuji si projít ty své a nechat vytisknout:)

Více informací o fotoknihách a formátech najdete na stránkách saal-digital.cz.

 DSC2696
© František Birnbaum