Pokud vás více zajíma praktický kurz, rolujte dolu, kde najdete veškeré informace.

Studujte z pohodlí domova -  on-line workshop "Portrét v přirozeném světle" 
Délka: 90 minut, cena 990 CZK 
V kurzu nabízím možnost nahlédnout na mou práci s přirozeným světlem. Jak využít světlo a okolní prostor k focení portrétů a které světlo vnímám jako vhodné. Odhalím i řadu tipů i chyb, díky kterým jsem se posunul i poučil. Kurz je rozdělený do více bloků s různými světelnými podmínkami. Fotili jsme v pražských uličkách, v prostorách starého nádraží a využijeme i posledního světla pro náladové momenty. Celé video je proloženo více jak 300 pořízenými fotografiemi bez úprav (SOOC - Straight out of Camera).

Cíl kurzu
Rád bych, aby jste na konci kurzu uměli lépe pracovat se světlem i prostorem a dokázali ho využít pro své portrétní fotografie.
Pro koho je kurz určen 
Pro začínající portrétní fotografy i pro fotografy, co chtějí jen porovnat své zkušenosti s mými a třeba si odnést pár myšlenek. 

Bonusový obsah a další bonusy pro ty co si kurz zakoupí
Pokud si video zakoupíte, každá ze 315 fotografií je doplněna o EXIF (kamera/
ohnisko/čas/ clona/ ISO) a na závěr videa získáte ještě mé “Desatero pro práci se světlem”.Praktický kurz "Portrét v přirozeném světle"
1. podzimní termín v listopadu 
Cena za osobu: 2500 CZK.

Lektor: František Birnbaum
Termín: 17.11.2018
Maximálně 6 - 9 účastníků
Délka workshopu: 3 hodiny
V exkluzivních prostorách hotelu Internacional.

Cíl workshopu i můj je snadný. Rád bych, aby každý účastník odcházel s výsledky, se kterými je spokojený a zároveň se zkušenostmi, které bude moci v budoucnu uplatnit ve své tvorbě.
Během focení nebudeme potřebovat žádné odrazné desky, blesky ani doplňková světla. Budeme využívat pouze dostupné přirozené světlo.

Pro koho je workshop určen
Workshop je určen už pro mírně pokročilé fotografy, co znají funkcionality svého přístroje a chtějí fotit portréty jen s přirozeným světlem, dále pro začínající fotografy, kteří si chtějí začít tvořit portfolio i pro fotografy, kteří se chtějí zlepšit v komunikaci s modelkou.


V případě přihlášení nebo dotazu mi napište.Odeslat
Děkuji za Váš zájem.

Mohlo by vás také zajímat

Back to Top