Pokud vás více zajíma praktický kurz, rolujte dolu, kde najdete veškeré informace.

Studujte z pohodlí domova -  on-line workshop "Portrét v přirozeném světle" 
Délka: 90 minut, cena 990 CZK 
V kurzu nabízím možnost nahlédnout na mou práci s přirozeným světlem. Jak využít světlo a okolní prostor k focení portrétů a které světlo vnímám jako vhodné. Odhalím i řadu tipů i chyb, díky kterým jsem se posunul i poučil. Kurz je rozdělený do více bloků s různými světelnými podmínkami. Fotili jsme v pražských uličkách, v prostorách starého nádraží a využijeme i posledního světla pro náladové momenty. Celé video je proloženo více jak 300 pořízenými fotografiemi bez úprav (SOOC - Straight out of Camera).

Cíl kurzu
Rád bych, aby jste na konci kurzu uměli lépe pracovat se světlem i prostorem a dokázali ho využít pro své portrétní fotografie.
Pro koho je kurz určen 
Pro začínající portrétní fotografy i pro fotografy, co chtějí jen porovnat své zkušenosti s mými a třeba si odnést pár myšlenek. 
Bonusový obsah a další bonusy pro ty co si kurz zakoupí
Pokud si video zakoupíte, každá ze 315 fotografií je doplněna o EXIF (kamera/
ohnisko/čas/ clona/ ISO) a na závěr videa získáte ještě mé “Desatero pro práci se světlem”.Praktický kurz "Portrét v přirozeném světle"
Aktuální vypsané termíny:
13.4.2019
18.5.2019
15.6.2019

Chcete se naučit vidět světlo tak, abyste s ním mohli pracovat kdykoli budete chtít fotit portréty pro své klienty i pro svou rodinu a blízké? Poznat tipy a triky pro vzájemnou komunikaci, které můžete využít při focení s modelkou i kdykoli v osobním životě?
Přihlaste se na můj kurz, kde se těmito tématy budeme zabývat nejen teoreticky, ale hlavně prakticky. Během focení nebudeme potřebovat žádné odrazné desky, blesky ani doplňková světla. Budeme využívat pouze dostupné přirozené světlo. K dispozici nám bude zkušená modelka.
Cíl workshopu:
Cílem je, aby každý účastník odcházel s výsledky, se kterými j spokojený a zároveň se zkušenostmi, které bude moci v budoucnu uplatnit ve své tvorbě
Pro koho je workshop stavěný?
-   Pokud znáte základní funkcionality svého přístroje a chcete fotit portréty jen s přirozeným světlem
-   Začínáte s focením a chcete si rozšířit své portfolio
-   Rádi pracujete s přirozeným světlem a zajímáte se o nové zkušenosti
-   Chcete se zlepšit v komunikaci s modelkou

Lektor: František Birnbaum
Fotografií se zabývám přes 10 let. V rámci své volné tvorby se zaměřuji na portréty a pracuji výhradně s přirozeným světlem a během komunikace s modelkou preferuji autentičnost pro zachycení nálady a atmosféry. Zároveň se dlouhodobě věnuji vzdělávání a rozvoji dospělých, zejména v oblasti postoje, motivace a vzájemné komunikace. Tyto dva světy jsem se snažil co nejvíce propojit v mém workshopu.

Modelka: Anička Šeblová
Místo: Praha
Délka workshopu: 3 – 4 hodiny

Cena: 2500 CZK (vč. DPH)


V případě přihlášení nebo dotazu mi napište.
Odeslat
Děkuji za Váš zájem.

Mohlo by vás také zajímat

Back to Top